Diaspora delegatie op bezoek in Suriname

Uit Trinidad en Greneda is er een diaspora missie op bezoek geweest die captains of cultuur wilde ontmoeten. Donderdag 28 december hadden ze een live intervieuw op radio Trishull en hebben ze bezoeken gebracht aan OHM en NSHI.

Hun missie was de promotie van een Caribbean Newsletter www.icdn.today. De delegatie bestond uit Dr. Kumar Mahabir, antropoloog, Jai Sears een seva businessman, van Guyanese afkomst die in Grenada reeds 33 jaar woont en Dool Singh, de chief editor van www.icdn.today.

Verder hebben ze besprekingen gehad met o.a. Jan Soebhag, Amrika Anroedh, de Indiase Ambassade en Maurits  Hassankhan die ze een diner aanbood. Tijdens het bezoek aan OHM werden publicaties uitgewisseld, werkafspraken gemaakt en is afgesloten met een  lunch aan bij Joosje.

De delegatie is via Guyana huiswaarts gekeerd.

OHM